طراحی سایت قالیشویی

امروزه سایت‌های حرفه‌ای چه برای خدمات چه برای آموزش قسمت زیادی از فضای اینترنتی را گرفته‌اند. طراحان سایت با ایده‌های خلاقانه خود فضاهای زیبا و مشتری پسندی را در فضای مجازی ایجاد می‌کنند تا مشتریان هنگام ورود به آن دقیقا بدانند باید برای کار خودشان به کدام قسمت مراجعه کنند.سایتتان را به روز نگهدارید، دیده شده گاهی سایتی برای یک سال هم فعالیت نداشته است.به روز بودن محتوی سایت مشتری را خاطرجمع می‌کند که شما به سایت سر می‌زنید. در طراحی سایت‌های قالی‌شویی چند نکته باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

طراحی سایت کاشمر

طراحی سایت قالیشویی

الف: بدانید مشتری شما دقیقا چه می‌خواهد و سایت خود را برمبنای نیاز او طراحی کنید.مشتری شما یا برای سفارش شستشو وارد سایت شده یا تعمیرات ،همراه با قیمت خدمات. پس درسایتتان همهء این مطالب را در نظر بگیرید.
ب: قسمت‌های مورد نیاز مشتری را برجسته کنید تا دسترسی او به آن ساده باشد.دسترسی آسان به قسمت‌های سفارش شستشو یا تعمیرات یا باخبرشدن از هزینه‌ها و یا ثبت سفارش اینترنتی برای نوبت دهی در وقت و زمان مشتری صرفه جویی می‌کند.
ج: راهی برای ارتباط باقی بگذارید. مشتریان شما دوست دارند خیلی سریع به هدف برسند این امکان را با قالب بندی صحیح به آنان بدهید. قسمت نظرات یا پاسخگویی بصورت آن لاین ایدهء خوبی است ولی فرض کنید ،یک مشتری عجول در حال جستجوی ارتباط با شماست در حالی که برق محل کارشما به هر دلیل قطع شده است. دادن تلفن محل کار یا همراه یا کانال تلگرامی-منظور استفاده از امکانات نوین است نه صرفا تلگرام- ایدهء خوبی است؛ تا مشری با خیال راحت‌تری با شما ارتباط برقرار نماید.
د:درگاه پرداخت آنلاین خود را فعال نگه دارید. حالا مشتریان ترجیح می‌دهند از گوشی همراه خود برای پرداخت‌ها استفاده کنند اما با این حال به مشتری خود اطمینان بدهید این تنها راه پرداخت هزینه ها نیست و او می‌تواند نقدا و شخصا پول را در ازای دریافت رسید به کارگزار شما بپردازد. هنوز هم مشتریانی هستند که تمایلی به پرداخت‌های انلاین ندارند.
ه: گاهی اوقات مشاوره بدهید. نوشتن بعضی از مسائل شرعی در مورد قالی یا پاک کردن انواع لکه‌ها بدون آسیب رساندن به فرش بازدیدها و بالطبع مشتریان شما را بیشتر خواهد کرد.
برخی معتقدند اگر قرار نیست مشتری سودی به ان‌ها برساند چرا باید به او کمک کنند، ولی یادتان باشد که رسول خدا فرموده است: خوش خلقی روزی را زیاد می‌کند. مشتری شما در قبال استفاده از سایت شما به سوی شما باز می‌گردد و یا دیگران را به سایت شما هدایت می‌کند که خود یک بازاریابی بدون هزینه هست.
اگر نیازمند یک طراحی زیبا برای سایت قالی‌شویی خود هستید از کاشمرطرح کمک بگیرید. این سایت توسط متخصصان اداره می‌شود که هدفشان بهتر خدمت رساندن به مشتری است. آنان حتما بعد از طراحی سایت مشاوره‌های مورد نیاز با به شما خواهند داد

 

 

برای مشاوره بیشتر با شماره زیر در تماس باشید

۰۹۳۹۰۸۲۷۰۴۹