قوانین طراحی سایت

 

۱- گروه طراحان کاشمر طرح موظف است پس از دریافت وجه و اطلاع رسانی توسط مشتری بابت پرداخت، طراحی و اجرای وب سایت مشتری مطابق با اطلاعات اعلام شده را شروع کند و پس از تکمیل ، از طریق مشخصات تماس مشتری به وی اطلاع دهد.

 

۲- گروه کاشمر طرح هیچ گونه مسئولیتی نسبت به تکمیل داده های وب سایت مشتری ندارد و مسئولیت کامل هرگونه اطلاعاتی که توسط مشتری در سایت قرار میگیرد به عهده خود اوست.

 

۳- پس از دریافت پیش پرداخت و اطلاعات موردنیاز برای طراحی گرافیک از سوی مشتری، گروه طراحان کاشمر طرح ،طرح گرافیک را آماده کرده و به مشتری ارائه می نماید. در صورتی که مشتری اطلاعات کامل جهت طراحی گرافیک را ارائه ندهد ، مسئولیتی متوجه گروه کاشمر طرح نخواهد بود.

 

۴- در صورت وجود ایراد در طرح گرافیکی ارسال شده برای مشتری ، گروه طراحان کاشمر طرح موظف است برای ۲ بار ایرادات اعلام شده از سوی مشتری را تصحیح نماید و انجام اینکار از سری دوم به بعد شامل هزینه خواهد بود. در صورتی که طرح ارسالی به طور کلی تایید نگردد و نیاز به طرح جدید باشد ، گروه طراحان کاشمر طرح با دریافت ۳۰ درصد دیگر به علاوه مبلغ کل پروژه ، میتواند طرح جدید را به مشتری ارائه نماید در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه گروه طراحان کاشمر طرح نخواهد بود.

 

۵- گروه طراحان کاشمر طرح موظف است پروژه را طبق طرح گرافیکی تایید شده توسط مشتری ، به انجام برساند. در صورتی که تغییرات ارسالی مشتری مخالف آنچه در مرحله طراحی گرافیک تایید کرده است باشد ، گروه طراحان کاشمر طرح می تواند با دریافت هزینه مجزا تغییرات را اعمال نماید در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه وی نخواهد بود.

 

۶- پرداخت مبلغ (پیش پرداخت) برای شروع پروژه الزامیست. ۶۰ درصد از مبلغ کل پروژه به عنوان پیش پرداخت می باشد. لازم به ذکر است پس از پرداخت این مبلغ ، به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد مگر اینکه گروه طراحان کاشمر طرح سفارش شما را رد کند که در اینصورت مبلغ پرداختی در کمتر از ۷۲ ساعت بازگردانده می شود.

 

۷- گروه طراحان کاشمر طرح این حق را دارد که سفارشی کردن پروژه ای را چه از نظر گرافیکی و چه از نظر برنامه بنا به دلایل فنی و … قبول ننماید.

 

۸- مدت زمان انجام پروژه به صورت تقریبی و توافقی بوده ، اما گروه طراحان کاشمر طرح می بایست تلاش خود را جهت تحویل پروژه در زمان تعیین شده انجام دهد.

 

۹- مشتری موظف است طی ۲۴ ساعت تایید یا عدم تایید طرح ارائه شده از سمت گروه طراحان کاشمر طرح را اطلاع دهد ، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه گروه طراحان کاشمر طرح برای زمان بندی انجام پروژه نخواهد بود.

 

۱۰- در صورتی که طرح وب سایت مورد نظر دزدیده شود، مسئولیتی متوجه گروه طراحان کاشمر طرح نبوده و مشتری حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

 

۱۱- دقت کنید که مبلغ پیش پرداخت و یا تسویه را به شماره حساب های درج شده در وب سایت واریز نمایید زیرا در صورت اشتباه ، گروه طراحان کاشمر طرح هیچ مسئولیتی در قبال انجام پروژه نخواهد داشت.

 

۱۲- ملاک گروه طراحان کاشمر طرح برای طراحی گرافیک و کدنویسی ، اطلاعات ارائه شده توسط مشتری می باشد ، و پس از سفارش و شروع مرحله طراحی گرافیک و کدنویسی به هیچ عنوان امکان تغییر وجود ندارد.

 

۱۳- مشتری موظف است اطلاعات درخواستی جهت طراحی و کدنویسی وب سایت را در اسرع وقت ارسال کند. اطلاعات موردنیاز :

  • رنگ بندی
  • نام کامل و دامنه وب سایت
  • در صورت وجود ، وب سایت نمونه
  • مشخصات و اطلاعات تماس با مشتری
  • بخش هایی مثل : منوی اصلی ، ستون های کناری سایت ، گالری تصاویر ، اسلایدشو و …

 

۱۴- در بخش طراحی گرافیک پروژه ، عموماً طرح گرافیکی صفحه اصلی سایت و صفحه داخلی که شامل ستون کناری یا بدون ستون کنای می باشد ، انجام می شود. در صورتی که مشتری نیاز به صفحاتی با طراحی خاص دارد ، می بایست در مرحله برآورد هزینه به طور دقیق به آن اشاره کرده تا در صورت موافقت هزینه و زمان مشخص به مشتری اعلام گردد.

 

۱۵- پس از تکمیل پروژه و قبل از آپلود آن ، مشتری موظف است باقیمانده مبلغ پروژه را پرداخت نماید. در صورتی که تسویه در مدت زمان ۷۲ ساعت انجام نشود و یا اطلاعات فیش پرداختی تسویه به اطلاع مجری نرسد، گروه طراحان کاشمر طرح اختیار دارد که پروژه مورد نظر را به حالت تعلیق درآورد.
پیگیری مجدد پروژه شامل پرداخت ۲۰ درصد از مبلغ کل پروژه (به عنوان جریمه) علاوه بر مبلغ تسویه ، می باشد.

 

۱۶- در صورت عدم تسویه در هر کدام از مراحل اجرا و یا تحویل پروژه ، بیش از یک ماه طول بکشد ، پروژه مورد نظر بطور کامل از برنامه پروژه های گروه طراحان کاشمر طرح حذف شده و هیچ مسئولیتی متوجه گروه طراحان کاشمر طرح نخواهد بود.

 

این قوانین همواره بر روی وب سایت قرار داشته و گروه طراحان کاشمر طرح می تواند در هر زمان قوانین را تغییر دهد.
همچنین مشتری میبایست قبل از سفارش ، قوانین را مطالعه کرده و بپذیرد.