ممبر تلگرام

تلگرام از بزرگ ترین شبکه های مجازی در ایران محسوب می شود و مخاطبان زیادی دارد و در نتیجه ی آن بسیاری از مدیران کسب و کارهای بزرگ و کوچک از کانال های تلگرامی برای افزایش مخاطب و فروش بیشتری استفاده می کنند، در این راستا افزایش ممبر تلگرام یکی از دغدغه های مدیران این کانال های تلگرامی محسوب می شود ما می خواهیم در ادامه تعدادی از روش ها ی افزایش ممبر تلگرام را به شما معرفی کنیم و تعدادی از آن ها را به شما آموزش دهیم.

 

ممبر تلگرام

ممبر تلگرام

  1. افزایش ممبر تلگرام با استفاده از مطلب

اولین راه برای افزایش ممبر تلگرام گذاشتن مطالب مفید و با بازخورد بالاست تا بتوانید ممبرها را افزایش دهید.

  1. خرید ممبر تلگرام

اگر بخواهید در مدت زمان کوتاهی تعداد ممبر تلگرام خود را افزایش دهید می توانید از این روش استفاده کنید که انواع مختلفی دارد.

خرید ممبر اختیاری تلگرام

یک روش برای خرید ممبر تلگرام استفاده از تبلیغات است به عنوان مثال شما یک تبلیغ برای کانال خود طراحی می کنید و آن تبلیغ در کانال های مختلف نمایش داده می شود در نتیجه افراد انتخاب می کنند که آیا علاقه ای به عضویت در کانال شما دارند یا نه.

 

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام

خرید ممبرهای غیر واقعی تلگرام

یکی از روش های دیگر افزایش ممبر در تلگرام خرید ممبرهای فیک یا غیر واقعی است درواقع در این حالت افرادی که در کانال های شما عضو هستند افراد واقعی نیستند و یک سری شماره های مجازی هستند و در نتیجه بازدید پست های شما بالا نخواهد رفت که یکی از مشکلات این نوع ممبرها محسوب می شود. در این حالت فقط تعداد اعضای کانال شما بالا می رود و در روند پست های شما تاثیری ندارد.

  1. درست کردن سایت و دیگر شبکه های اجتماعی

در این روش باید سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلفی درست کنید و لینک کانالخود را در آن ها قرار دهید تا اعضا از طریق سایت به کانال تلگرام شما وارد شوند در واقع با استفاده از این روش شما ممبر هایی واقعی خواهید داشت که واقعا به مطالبتات علاقه مند هستند و بسیار بهتر از خرید ممبر عمل می کند و نتیجه ی بهتری برای کسب و کار شما خواهد داشت.

  1. فعال نگه داشتن کانال و استفاده از مطالب روز

با فعال نگه داشتن کانال تلگرام و گذاشتن مطالب جدید و به روز که متناسب با نیاز مشتریان است می توانید تعداد ممبر تلگرام خود را افزایش دهید و به این ترتیب اعضای اولیه ی کانال خود در نقش یک تبلیغ کننده ظاهر می شوند و مطالب شما را منتشر می کنند و به این ترتیب تعداد ممبر تلگرام شما افزایش خواهد یافت و اعضای کانال تلگرامی شما هم واقعی هستند و ریزش اعضا پیش نمی آید و همچنین پست های شما بیشتر دیده می شود و اگر از طریق این کانال قصد فروش محصول یا معرفی کار خود را داشته باشید به راحتی از این طریق امکان پذیر است و درآمد عالی در انتظار شما خواهد بود و حتی می توانید کانال خود را به دیگران بفروشید.

برای خرید ممبر تلگرام از شرکت کاشمر طرح و مشاهده تعرفه ها بر روی “خرید ممبر تلگرام ” زیر کلیک فرمایید

 

خرید ممبر تلگرام